از همه جاهای دیدنی در ایران، من نمی توانم از یکی از جالب ترین جزایر کیش فکر کنم. ورزشهای آبی و مراکز خرید مه حداقل قسمم چیزی برای ارائه داشت. اما پس از آن یک تابستان، من به رفتن به Kish roped، و همانطور که انتظار می رود، من در مورد دیوانه نیست. اشتباه نکنید - این زیبایی بود و چشم انداز دیگری از ایران را ارائه می داد که خنک بود. من عاشق تماشای لاک پشت های دریایی شدم که با امواج برگشت به خلیج فارس روبرو می شدند و من به خصوص از غواصی و پاراگراف نمی ترسیدم (گرچه دوچرخه سواری در گرما داغتر از هیدز اشتباه بزرگ بود). اما هنوز، من هرگز برای زندگی ساحل زندگی نکرده ام. لازم به ذکر است که گرما و رطوبت سبک آلاباما چیزی نیست که من بتوانم در حجاب تحمل کنم. وقتی من ترک کردم، فکر کردم - خوب، یک جای دیگر می توانم لیست ایران را کنار بگذارم، اگر هیچ چیز دیگری نیست. اما من هرگز برگشتم

سه سال به عقب برگردید و من مجبور شدم برای مناسبت خاصی برگردم. شاید این آب و هوا فوق العاده در این زمان سال (پایان ماه نوامبر - اوایل دسامبر) بود. شاید لمس ملایم امواج بود. این ممکن بود غلات گیاهی بود که من در شب اول قسم خوردم. یا این واقعیت که من بخشی از جزیره را کاملا از دوچرخه سواری لذت بردم. سپس دوباره، شاید این واقعیت بود که اخیرا به شدت تأکید کردهام و نیاز به یک استراحت آرام داشتم. یا شاید این ترکیبی از همه این عوامل بود. در هر صورت، کیش در این زمان به من بزرگ شد و احساس می کنم که من آن را بهتر می دانم و مطمئنا چیزهای جدیدی آموخته ام. بنابراین در اینجا 10 چیز است که ممکن است درباره جزیره کیش بدانید.

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین جستجو ها